ÇEKMEKÖY TERRA PORTİA EVLERİ

 

İstanbul'un en hızlı gelişen ve doğayla iç içe olan ilçesi Çekmeköy'de etrafı çam ormanlarıyla çevrili doğa ve yeşil bir vadi içerisinde, modern yaşamı sunan, sportif faaliyetlerinin yanı sıra, kültürel ve sosyal etkinliklerin de yer aldığı modern bir yaşam merkezi.

Yeşillikler içerisinde dört bir tarafı çam ormanlarıyla çevrili Terra Portia Evleri Sitesi, Çekmeköy'ün elit sitelerinden birisidir. 43 dönüm arazi üzerine kurulu bulunan sitemiz, 12 adet B tipi, 21 adet A tipi olmak üzere toplam 33 villadan oluşmaktadır. 

Sosyal tesislerinde yetişkin yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, tenis kortu, veleybol ve basketbol sahası, çocuk oyun parkı, kapalı spor salonu, açık hava spor aletleri, jakuzi, buhar odası, mini restuorant, toplantı salonu ve yeşil peyzaj ve çim alanları mevcuttur. Buna ek olarak hobi olarak yapabileceginiz organik tarım alanı da bulunmaktadır.

Tem Anadolu Otoyolu'na, Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprüleri'ne 10 dk mesafede olan Terra Portia Evleri'ne Şile Otobanı'ndan ve Çekmeköy Çavuşbaşı Caddesi olmak üzere 2 ayrı güzergâhtan ulaşım sağlanmaktadır.